KONST / Litografier / Litografi 7394095
nr 739 4095
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Litografi, Harald Lindberg (1901-1976), "Fiskarflickorna", 54/90, signerad, motivets mått: 20x28
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:55:10
31/1 14:46:51
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg